O nas

Stowarzyszenie Q Zmianom

HISTORIA

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom od 2004 roku inspiruje osoby w każdym wieku do wykorzystywania ich wewnętrznego potencjału. W murach kamienicy przy ul. Wileńskiej nasza siedziba mieści się od 2014 roku. W tamtym czasie powstał też film! I uprzedzamy – w tamtych czasach lokal nie wyglądał tak „domowo” jak obecnie (to akurat najczęstsza opinia dzieci odwiedzających Stowarzyszenie).

 

CEL I DZIAŁANIA

Naszym celem jest wspieranie procesów uczenia się i rozwoju osobowości dzieci, młodzieży i dorosłych. W swoich działaniach stawiamy na wyrównywanie szans edukacyjnych osób o różnym statusie społeczno-ekonomicznym.

Działamy poprzez organizację szkoleń, warsztatów psychoedukacyjnych i psychoterapii. Aktywnie włączamy się w budowanie systemów wsparcia lokalnego na Pradze Północ. Wspieramy organizacje w zakresie zarządzania monitoringu projektów.

MISJA

Uważamy, że każdy z nas – mały i duży – otoczony wsparciem może poprawiać jakość swojego życia, poszerzać horyzonty, a także uczyć innych jak być szczęśliwym.

Misją Stowarzyszenia jest pomoc innym w rozwijaniu skrzydeł poprzez profesjonalne świadczenie usług w obszarze pomocy i edukacji psychologicznej.

ZESPÓŁ

Stowarzyszenie skupia wokół siebie osoby profesjonalnie zajmujące się pomocą i edukacją psychologiczną oraz wolontariuszy, którym bliska jest jego misja.

Więcej o nas przeczytasz na stronie internetowej TUTAJ

Na blogu dzielimy się wiedzą jak rozwijać potencjał dzieci w domu i w szkole. 


A poniżej znajdują się aktualne zdjęcia naszego biura 🙂 

Mieścimy się w Warszawie na Pradze Północ przy ul. Wileńskiej 13/41. 

Więcej informacji o nas znajdziecie na stronie Stowarzyszenia Q Zmianom w zakładce „Kontakt”. 

https://qzmianom.org